APIE MUS:

Konsultacija telefonu ir apžiūra objekte visoje Lietuvoje. Iškilus problemoms dėl geriamo vandens, ar norint įsirengti vandens gręžinį dėl kitų priežasčių, mūsų kolektyvas pasiruošęs jums suteikti konsultaciją ir užsisakius darbus patenkinti jūsų poreikius! Maksimalus užsakovo poreikių tenkinimas, konkurencingos ir individualios kainos, optimalūs individualūs techniniai sprendimai, šiuolaikinių sertifikuotų medžiagų ir įrangos taikymas, darbų kompleksiškumas ir kokybė, konsultacijos, techninis garantinis aptarnavimas. Įmonės kolektyvą sudaro patyrę specialistai-geologai, todėl galime pasiūlyti aukščiausią darbų kokybę.


Garantija, Ilgametė patirtis, aukšto lygio specialistai, moderni technika!

Arteziniams gręžiniams suteikiame 10 metų garantiją!KODĖL VERTA RINKTIS MUS:

• Gręžiame ir įrengiame įvairaus našumo vandens gręžinius nuo 30 iki 200 metrų gylio.
• Individualiam namui, ūkiui ar pramonei garantuojame gėlo vandens tiekimą.
• Gręžiame su vokiška pakankamai modernia ir efektyvia MercedesBenz 4x4 AGBO technika.
• Gręžimo ir įrengimo darbus atlieka geologai-specialistai su ilgametę patirtimi.
• Gręžiniai geoterminiam šildymui, šilumos siurblių ir sistemų sumontavimas.
• Pilnai sumontuojame vandens tiekimo sistemą Franklin - Grundfos, įvedame - pajungiame i namą ar pastatą.
• Montuojame buitinius biologinius nuotekų valymo įrenginius August ir ko
• Atliekame garantinį ir po garantinį remontą-servisą.
• Paruošiame projektą ir išrasome dokumentaciją bei gręžinio pasą. Galima ES parama.

    UAB HIDROGELA - esame beveik dešimtmetį sėkmingai veikianti įmonė, turinti didelės patirties savo darbo srityje. Per tą laiką subūrėme patyrųsį ir tinkamą kolektyvą, kad galėtume savo klientams pasiūlyti aukščiausią ir geriausią darbų kokybę įrengiant artezinius vandens gręžinius.
    Kadangi esame nedidelė įmonė, todėl kiekvienam naujam objektui skiriame didžiausią dėmesį, nes mylime savo darbą ir stengiamės atiduoti visą išmintį ir patirtį siekiant padaryti geriausią rezultatą.
    Atliekant darbus naudojame tik kokybiškas medžiagas, siekiant užtikrinti kuo ilgesnį sklandų gręžinio veikimą. Daug investavome į mūsų naudojamą techniką, kuri yra galinga ir pajėgi įrengti gilius ir sunkius gręžinius. O patikima padidinto pravažumo technika leidžia pasiekti objektus sunkiai pravažiuojamose vietose.